Òrgans de Govern

 

Director


 

Jordi Graell i SarleDirector Jordi Graell i Sarlé
etsea.direccio@udl.cat
973 70 25 01

 

Caps d'estudis


 

Jaume Arnó SatorraCap d'Estudis de Qualitat i Coordinació Jaume Arnó Satorra
etsea.decoordinacio@udl.cat
973 70 28 09

Cristina Fernández LópezCap d'Estudis de Gestió i Planificació Cristina Fernández López
etsea.direccioestudis@udl.cat
973 70 25 12

 

Sotsdirectors


 

Romi Pena i SubiràSotsdirectora de Relacions Internacionals Romi Pena i Subirà
etsea.international@udl.cat
973 70 25 14

Joaquim Balcells i TerésSotsdirector de Veterinària / Ciència i Producció Animal Joaquim Balcells i Terés
etsea.veterinaria@udl.cat
973 70 28 00

 

Secretari acadèmic


 

Joan Cecília AverósSecretari Acadèmic Joan Cecília Averós
etsea.sacademica@udl.cat
973 70 25 14


Secretària de Direcció:

Montse Gómez
Despatx: 1a planta, edifici de direcció (palauet)
etsea.secretariadireccio@udl.cat
Telf: +34 973 70 2501

Horari d'atenció al públic:

 - Matí: de dilluns a divendres de 9 a 14 hores.
 - Tarda: els dimarts de 15.00 a 17 hores.

No es farà atenció al públic per la tarda des de l'1 de juny fins al 15 de setembre, ni en els períodes no lectius de Setmana Santa i Nadal.

Gestora de la qualitat i suport a la direcció:

Esther Serra Barberà
Despatx: 1a planta, edifici de direcció (palauet)
qualitat.etsea@udl.cat
973 70 2503

Suport a càrrecs acadèmics:

M. Teresa López Gistau
Despatx: 1a planta, edifici de direcció (palauet)
etsea.international@udl.cat
973 70 2514

 

Coordinadors de Grau
Grau en Biotecnologia Gemma Villorbina Noguera etsea.coordgbiotec@udl.cat
Grau en Ciència i Tecnologia d'Aliments Isabel Odriozola Serrano etsea.coordgcta@udl.cat
Grau en Enginyeria Agrària i Alimentària Javier Álvarez Rodríguez etsea.coordgeaa@udl.cat
Grau en Enginyeria Forestal Lluís Coll etsea.coordgefcn@udl.cat
Doble Grau en Veterinaria i Ciència i Producció Animal Irene López etsea.coordgvetcpa@udl.cat
Doble Grau en Enginyeria Forestal i Conservació de la Natura Lluís Coll etsea.coordgefcn@udl.cat

 

Coordinadors de Màsters
Màster en Enginyeria Agronòmica Jordi Voltas etsea.coordmenag@udl.cat
Màster en Gestió de Sòls i Aigües Ramon Batalla etsea.coordmagsa@udl.cat
Màster en Gestió i Innovació en la Indústria Alimentària Sònia Marín Sillue etsea.coordmgiia@udl.cat
Màster en Millora Genètica Vegetal Ignacio Romagosa Clariana iromagosa@pvcf.udl.cat
Màster en Protecció Integrada de Cultius Xavier Pons etsea.coordmpic@udl.cat
Màster en Sanitat i Producció Porcina Esther García etsea.coordmsapropor@udl.cat
Màster en Enginyeria de Forest Jesús Pemán García etsea.coordmef@udl.cat
Spatial and Ecological Modelling in European Forestry Erasmus mundus Jorge Alcazar etsea.coordmseef@udl.cat
MEDFOR José A. Bonet etsea.coordmedfor@udl.cat
Màster en Fructicultura Miquel Pascual etsea.coordmfructi@udl.cat
Màster Incendis Forestals Domingo Molina etsea.coordmfuego@udl.cat
Equip directiu Resta PDI
Graell Sarlé, Jordi Alvarez Rodríguez, Javier
Fernández López, Cristina  Boxadera Llobet, Jaume
Balcells Terés, Joaquim Cequier Manciñeiras, Enrique
Arnó Satorra, Jaume Coll Mir, Lluís
Cecília Averós, Joan De La Fuente Oliver, Gabriel
  De Miguel Magaña, Sergio
PDI amb vinculació Permanent Macià Puig, Alba
Alcázar Montero, Jorge Martínez Lobo, Francisco Javier
Babot Gaspà, Daniel Molino Gahete, Francisco
Bailo Ballarín, Esteban Antonio Odriozola Serrano, Isabel
Batalla Villanueva, Ramon J Plaza Bonilla, Daniel
Bonet Lledós, José Antonio Royo Esnal, Aritz
Canela Garayoa, Ramon  
Cantero Martínez, Carlos Estudiantat
Capell Capell, Maria Teresa Aregall Ruiz, Judit
Chocarro Gomez, Cristina Badia Serrano, Jaume
Costa Tura, Joan Baraut Grau, Andrea
Cots Rubio, Lluís Bernaus Esqué, Marc
Elez Martínez, Pedro Blanco Sala, Carla
Escolà Agustí, Alexandre Borralleras Salada, Laura
Estany Illa, Joan Catala Castro, Enric
Fanlo Dominguez, Rosario Catalan Val, Diego
Fons Solé, Estanislau Coma Bosch, Ramon
García Ispierto, Irina Delgado Guiu, Albert
Juárez Rubio, María Isabel Galilea Lusa, Eduardo
Lampurlanés Castel, Jorge Llauradó Vila, Xavier
Lara Ayala, Isabel Nieves Corsá, Marina
López Alonso, Raúl Noguera Capellas, Maria
Marín Sillué, Sonia Palacin Chauri, Roger
Martin Closas, Lluís Pardo Dominguez, Olga
Martinez Casasnovas, José Antonio Pelaez Medinilla, Sonia
Monserrat Viscarri, Joaquim Perez Saez, Miguel
Moralejo Vidal, Maria de los Angeles Raüll Caparó, Carme
Pascual Roca, Miquel Riera Folch, Elisabet
Pastor Sáenz, Narciso Romeu Garcia, Mireia
Pemán Garcia, Jesús Rubi Camprubi, Devi
Pena Subirà, Ramona Natacha Rubio Collado, Jordi
Ramos Girona, Antonio Javier Solé Coma, Gemma
Ramos Martín, M. Concepción Temistanjioglus San Jose, Joana
Recasens Guinjuan, Jordi R.  
Ribelles Sans, M. Teresa PAS
Romero Fabregat, M. Paz Andújar Moreno, Manuel
Sanchis Almenar, Vicente Antúnez Pujol. Montserrat
Sans Badia, Albert Benseny Garcia, Lídia
Savin Parisier, Roxana Cervelló Pujades, Sandra
Serrano Endolz, Luís Jou Oliva, Josep Ramon
Sin Casas, Esther Saturnina Juárez Escario, Alejandro
Soliva Fortuny, Robert Carles Moix Cosí, Emília
Vega García, Cristina Ñaco Parisi, Anna Maria
Vericat Querol, Damian Serra Barberà, Ester
Villalba Mata, Daniel  
Villorbina Noguera, Gemma  
Voltas Velasco, Jordi  

 

Comissió Permanent

Comissió Permanent

Comissió d'Estudis

Comissió d'Estudis