Òrgans de Govern

 

Director


 

Narciso Pastor SaenzDirector Narciso Pastor i Saenz
direccio@etsea.udl.cat
973 70 25 01

 

Caps d'estudis


 

Paquita Santiveri i MorataCaps d'Estudis de Graus Paquita Santiveri i Morata
de@etsea.udl.cat
973 70 28 09

Daniel Babot i GaspaCaps d'Estudis de Postgrau Daniel Babot i Gaspa
de@etsea.udl.cat
973 70 28 00

 

Sotsdirectors


 

Isabel Odriozola i SerranoSotsdirectora de relacions exteriors Isabel Odriozola i Serrano
relex@etsea.udl.cat
973 70 25 14

Cristina Fernández LópezSotsdirectora de planificació Cristina Fernández López
direccio@etsea.udl.cat
973 70 28 00

Jordi Graell i SarleSotsdirector de divulgació i transferència Jordi Graell i Sarlé
transferencia@etsea.udl.cat
973 70 28 16

 

Secretari acadèmic


 

Alvaro Aunós i GómezSecretari acadèmic Alvaro Aunós i Gómez
sec.academica@etsea.udl.cat
973 70 25 14

Coordinadors de Grau
Grau en Biotecnologia Joan Fibla Palazón joan.fibla@cmb.udl.cat
Grau en Ciència i Salut Animal Joaquim Balcells Terés balcells@ca.udl.cat
Grau en Ciència i Tecnologia d'Aliments Mercè Torres Grifo mtorres@tecal.udl.cat
Grau en Enginyeria Agrària i Alimentària Daniel Villalba Mata dvillalba@ca.udl.cat
Grau en Enginyeria Forestal Lluís Serrano Endolz serrano@pvcf.udl.cat
Doble Grau en Veterinaria i Ciència i Producció Animal Joaquim Balcells Terés balcells@ca.udl.cat
Doble Grau en Enginyeria Forestal i Convservació de la Natura Paquita Santiveri santiveri@pvcf.udl.cat

 

Coordinadors de Màsters
Màster en Enginyeria Agronòmica Estanislau Fons estanislau.fons@udl.cat
Màster en Gestió de Sòls i Aigües Rosa M. Poch rosa.poch@macs.udl.cat
Màster en Gestió i Innovació en la Indústria Alimentària Sònia Marín Sillue smarin@tecal.udl.cat
Màster en Millora Genètica Vegetal Ignacio Romagosa Clariana iromagosa@pvcf.udl.cat
Màster en Protecció Integrada de Cultius Xavier Pons pons@pvcf.udl.cat
Màster en Sanitat i Producció Porcina Javier Álvarez jalvarez@ca.udl.cat
Màster en Enginyeria de Forest Jesús Pemán García peman@pvcf.udl.cat
European Forestry Cristina Vega cvega@eagrof.udl.cat
MEDFOR José A. Bonet jantonio.bonet@pvcf.udl.cat
Màster en Planificació Integrada per al Desenvolupament Rural i la Gestió Ambiental Rosario Fanlo fanlo@pvcf.udl.cat
Màster Incendis Forestals Domingo Molina dmolina@pvcf.udl.cat

 

Equip Directiu   Resta de PDI
Pastor Saenz, José Narciso   Alvarez Rodriguez, Javier
Cristina Fernandez   Barragan Fernandez, Javier
Daniel Babot   Ibañez Raffaele, M. Mercedes
Paquita Santiver   Resco de Dios, Víctor
Aunós Gómez, Álvaro   Vericat Querol, Damián
    Jimenez Piedrahita, Martín Emilio
    Pareja Sanchez, Evangelina
PDI amb Vinculació Permanent   Vacant
Achon Sama, M. Angeles   Vacant
Alcazar Montero, Jorge   Vacant
Bailo Ballarin, Esteban Ant.   Vacant
Balasch Solanes, Jose   Vacant
Batalla Villanueva, Ramon    
Bonet Lledos, José Antonio    
Bovet Pla, Isabel   PAS Funcionari
Cantero Martinez, Carlos   Benseny Garcia, Lidia
Casals Martí, Frederic   Moix Cosi, Emilia
Chocarro Gomez, Cristina   Jou Oliva, Josep Ramon
Costa Tura, Joan   Tarazaga Gomez-Rey, Concepción
Cots Rubio, Lluis   Serra Barbera, Maria Ester
Elez Martinez, Pedro    
Escola Agusti, Alexandre    
Fons Sole, Estanislau    
Garza Garza, Salvador   PAS Laboral
Juarez Rubio, Ma Isabel   Viladrich Gine, Remei
Lampurlanes Castel, Jorge   Antunez Pujol, Montserrat
Lara Ayala, Isabel   Ñaco Parisi, Anna M.
Lloveras Vilamanya, Jaume   Andujar Moreno, Manuel
Marin Sillue, Sonia    
Martin Closas, Lluís    
Martinez Casasnovas, José Antonio    Estudiantat
Medina Piles, Vicente   Margalef Marrasé, Jordi
Monserrat Viscarri, Joaquim   Chiquillo Llauradó, Francesc
Moralejo Vidal, Maria de los A.   Vilalta Martí, Irina
Nogareda Burch, Carme   Vidal Marqués, Josep
Palau Ybars, Antonio   Bonet Armengol, Aina
Pascual Roca, Miguel   Badia Serrano, Jaime Manuel
Peman Garcia, Jesus   Mulero Jimenez, Lorena
Pena Subira, Romi   Mas Coma, Neus
Pons Domenech, Xavier   Vila de Abadal Hernandez, Francesc
Puigdomènech Franquesa, Lluís   Olivé Polito, Milena
Ramos Girona, Antonio Javier   Muntada Audet, Sara
Ribelles Sans, Maria Teresa   Garcia Gavaldà, Natalia
Romero Fabregat, Maria Paz   Miralbell Estepa, Laia
Sala Marti, Nuria   Pereta Hernandez, Elia
Salvador Turegano, Jose   Pagés Sanahuja, Gerard
Sanuy Castells, Delfi   Montserrat Ribas, Roser
Savin, Roxana   Zurriaga Mitjans, Joan
Sin Casas, Ester   Busquets Olivé, Eduard
Soliva Fortuny, Robert Carles   Oromí Bosch, Agnès
Soria Villalonga, Yolanda   Abadia Ferre, Guillermo
Vega Garcia, Cristina   Lasala Fortea, Jose
Viladrich Grau, Montserrat   Youness el Kaekri
Villalba Mata, Daniel   Vivó Ballarín, David
Villorbina Noguera, Gemma   Clavero Miró, Javier
    Bolaño Guivernau, Francesc
    Martínez Trepat, Joan Manel
    Marti Torrelles, Mireia

 

Comissió Permanent

Comissió Permanent

Comissió d'Estudis

Comissió d'Estudis